به گزارش ایرنا هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با برگزاری پنج دیدار پیگیری می‌شود که هر ۲ نماینده خوزستان ملی‌حفاری و پالایش‌نفت آبادان بازی سختی در پیش دارند.

در این هفته از مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان، بازی حساسی بین مس رفسنجان و شرکت ملی حفاری برگزار می‌شود که این بازی تکلیف قهرمان نیم‌فصل را مشخص خواهد کرد. 

تیم ملی حفاری که اکنون به دلیل تفاضل گل کمتر در مکان سوم رده‌بندی قرار دارد در این هفته برابر تیم قدرتمند و صدرنشین مس رفسنجان صف‌آرایی می کند که با برد این تیم عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود خواهد کرد اگرچه نماینده کرمان در هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته است.

تیم ملی حفاری که فصل گذشته در عین شایستگی عنوان سوم رقابتهای لیگ برتر را به خود اختصاص داد، بی شک در این دوره از رقابت‌ها داعیه عنوان قهرمانی را در سر دارد و انگیزه بازیکنان حفاری در بازی های اخیر گویای این مطلب است.

با توجه به حضور چند تیم قدرتمند در فصل جاری، تیم ملی حفاری کار آسانی در پیش نخواهد داشت و کادر فنی و بازیکنان به خوبی می دانند که برای قهرمانی در لیگ باید از سد حریفان قدرتمند خود عبور کنند.

در سوی مقابل تیم مس رفسنجان از بازیکنان جوان و ملی پوش بهره می‌برد که برای کسب امتیاز وارد میدان می‌شوند و با شکست ملی حفاری در این دیدار، نسبت به صعود به مرحله پلی‌آف امیدوارتر می شود.

تمرین‌های تیم ملی حفاری به خوبی در حال انجام است و بازیکنان به لحاظ جسمانی و تاکتیکی، آماده برگزاری مسابقه هستند. تیم ملی حفاری در این فصل از مینا بارانی سرمربی جدید خود بهره می برد که زمانی این تیم را قهرمان لیگ ایران کرد. ملی حفاری در ابتدای فصل سه بازیکن خود را از دست داد اما با استفاده از سه بازیکن بومی، جای خالی آنها را پر کرد.

تیم پالایش نفت آبادان دیگر نماینده استان که در این فصل از بازیکنان و مربی بومی بهره می برد، تاکنون نتایج خوبی کسب نکرده و تنها با چهار برد و ۱۲ امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی قرار دارد که نارصایتی فوتسال دوستان آبادانی را به همراه داشته است.

این نماینده خوزستان در این هفته از مسابقات باید به مصاف شهروند ساری برود که حال و روز خوبی نداشته و اکنون در مکان یازدهم رده بندی جای دارد؛ از آنجا که آبادانی‌ها در خانه به میدان می‌روند شانس بیشتری برای پیروزی در این بازی دارند. 

طلایی پوشان آبادانی از بازی های گذشته خود تاکنون چهار برد و هفت باخت کسب کرده اند همچنین  ۲۴ گل به ثمر رسانده و ۴۶ گل دریافت کرده اند که این موضوع نشان از ضعف خط دفاعی پالایش نفت آبادان است.

بی شک شاگردان خدیجه پوربهبهانی (پالایش نفت آبادان) در نیم فصل دوم برای رهایی از انتهای جدول و راضی نگه داشتن هوادارانشان نیاز به امتیاز بیشتری دارند تا بتوانند یکی از تیم‌های صعود کننده به مرحله پلی‌آف مسابقات باشند.

نفتی‌ها اکنون ۱۶ امتیاز با تیم سوم جدول فاصله دارند و اگر نتوانند در دیدارهای باقی مانده نتایج لازم را بگیرند دستشان از صعود به مرحله پایانی کوتاه می‌شود.

در پایان مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان چهار تیم برتر به مرحله پلی آف صعود می کنند؛ نفت آبادان که سابقه قهرمانی در لیگ را دارد فصل گذشته عنوان پنجم رقابت های رده‌بندی را به خود اختصاص داد. 

برنامه کامل هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان به شرح زیر است:

روز جمعه ۱۷ آبان:

دختران کویر مس کرمان - سایپا

مس رفسنجان - شرکت ملی حفاری

پالایش نفت آبادان - شهروند ساری

نامی‌نو - پویندگان فجر شیراز

هیات فوتبال خراسان - رهیاب گستر تهران

اکنون مس رفسنجان با ۳۰ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. همچنین سایپا تهران و ملی حفاری هر ۲ با ۲۸ امتیاز دوم و سوم هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.