به گزارش ایرنا افشین حیدری روز دوشنبه در نشست با رییس هیات بهبهان در اهواز اظهار داشت: هندبال خوزستان در گذشته درسطح کشور مقام آور بود و بسیاری از بازیکنان استان در تیم های ملی حضور داشتند اما اکنون از آن دوران فاصله گرفته ایم لذا باید تلاش کنیم هندبال استان در سطح کشور به جایگاه خوب گذشته خود بازگردد.

وی به قهرمانی تیم قصرنشاط ایرانیان در مسابقات نوجوانان باشگاه‌های کشور اشاره کرد و گفت: نوجوانان استان در این رقابت‌ ها نشان دادند، توانایی کسب افتخار را دارند و ما وظیفه داریم مسیر را برای موفقیت آن‌ها هموار کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه خوزستان و بهبهان در گذشته یکی از قطب های اصلی هندبال کشور محسوب می شد گفت: در طول سال های اخیر اگر چه اقدامات خوب و موثری در هندبال استان صورت گرفت اما باید بگویم که این رشته نیازمند کار بیشتری است تا در سطح کشور نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در خصوص برگزاری انتخابات کرسی رییس هیات هندبال استان گفت: این انتخابات به زودی برگزار می شود، اکنون درحال مکاتبه با رییس فدراسیون هندبال کشور هستیم تا هرچه سریعتر تکلیف این رشته ورزشی و پرطرفدار استان مشخص شود.

حیدری به حضور تیم های پرسپولیس و بهمن بهبهان در لیگ یک اشاره کرد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان بودجه ای برای این ۲ تیم در نظر گرفته تا با شرایط بهتری در مسابقات هندبال دسته اول باشگاه‌ های کشور شرکت کنند.

به گزارش ایرنا ۲ فصل گذشته تیم هندبال مارون ماهشهر در لیگ برتر باشگاه های کشور حضور داشت که در پایان به لیگ پایین تر سقوط کرد.

۹۸۷۹/۶۰۰۲

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.