دبیر هیات دو و میدانی خوزستان نسبت به منتقدین عملکرد این هیات واکنش نشان داد و گفت: به دنبال تشکیل امپراتوری ۳۰ ساله در دو و میدانی خوزستان نیستیم و در هیات به روی هر کسی که می‌‌تواند به پیشرفت سریعتر این ورزش در استان کمک کند، باز است.

سعید پویا در گفت و گو با ایسنا منطقه خوزستان، اظهارکرد: تقریبا  ٢ سال است که هیات دوومیدانی خوزستان با برنامه ریزی جامع و دقیق، تمامی رده های سنی ورزش پایه و پرمدال دوومیدانی را در دو بخش آقایان و بانوان فعال کرده  است و این فعالیت روز به روز نیز گسترده تر و با کیفیت تر می‌شود ولی اینکه به چشم لوبیای سحرآمیز به مدال آوری این رشته در کوتاه مدت نگاه کنیم، غیرکارشناسانه است، آن هم به دلیل این‌که دوندگان پایه‌ای که جذب شدند باید مسیر ورزش مبتدی به حرفه ای را طی کنند و به مدال برسند و هیچ نهالی نیز بدون آبیاری و مراقبت درخت نمی‌شود و ثمر نمی‌دهد.
وی افزود: هیات دوومیدانی خوزستان در دو سال اخیر بدون توقف و با استفاده از خردجمعی و نظرات کارشناسی بیشترین جذب را طبق آمار ورزشکاران سازمان یافته در ١٥ سال اخیر داشته و این مهم را هم در آمار رسمی و هم در پویایی و رونق لیگ دوومیدانی خوزستان و همچنین مدال آوری خوزستانی‌ها در رده های سنی پایه میتوان مشاهده کرد.

دبیر هیات دو و میدانی خوزستان گفت: موضع ما برای پیشرفت و توسعه، تعیین شده و مشخص است و با هیچکس نیز برایپی انحراف از مسیر رو به رشد و حاشیه سازی در بدنه این ورزش تعارف نداریم. دوومیدانی خوزستان، سالانه بیش از ٣٠ مسابقات استانی در تمامی رده‌های سنی برگزار و بیش از ٢٥ اعزام به مسابقات کشوری و منطقه‌ای دارد و این کارها با موضع مشخص و هدفگذاری انجام می‌پذیرد و تنها هدف نیز درخشش دو و میدانی خوزستان و در نهایت بالا رفتن نام ورزش استان است.
وی بیان کرد: این‌که برخی دوستداران دوومیدانى خارج از گود نشسته‌اند و اظهار می‌کنند که دوومیدانی خوزستان راکد است باید در جواب آن‌ها بگویم که علاوه بر تلاش مستمر روسای هیات‌های شهرستان و مربیان زحمتکش سراسر استان که انصافا جهادی و بدون چشم داشت و تنها با عشق به این ورزش کمک می‌کنند، ما نیز به دنبال تشکیل امپراتوری ٣٠ ساله در ورزش دوومیدانی نیستیم و در هیات به روی هر کسی که می‌‌تواند به پیشرفت سریعتر این ورزش در استان کمک کند، باز است چرا که معتقدیم ورزش دوومیدانی برای شخص خاصی نیست و علاقه‌مندان این رشته ، صاحبان اصلی این رشته هستند.
پویا با بیان این‌که دو و میدانی خوزستان در سالی که گذشت به همت اداره کل ورزش و جوانان از لحاظ سخت افزاری تا حدودی تامین شد، افزود: این مهم باعث شد تا از اوایل سال ٩٨ برخی ماده‌ها همچون پرش ارتفاع، پرش بانیزه، دوهای بامانع و ... که به دلیل نداشتن امکانات تعطیل شده بودند دوباره به چرخه تمرینات و جذب برگردند. همچنین با بهتر شدن امکانات ما نیز برای افتخارآفرینی در این ماده‌ها  برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
وی تاکید کرد: هیچ انتقادی موجب دلسردی اهالی زحمتکش این رشته در سطح استان نمی‌شود و کادر هیات استان با قدرت و مصمم به برنامه‌ریزی خود ادامه می‌دهد، چرا که انتقادات صورت گرفته حقانیت عملکرد این هیات را نشان می‌دهد و درخشش دوومیدانی خوزستان در ورزش استان باعث می‌شود که این جامعه بیشتر دیده شود و مورد بحث و نقد یا تمجید قرار گیرد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.