اخبار مرتبط

شهرام پرنیاک روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با برنامه ریزی و نیازسنجی هیات بسکتبال خوزستان برای ارتقای سطح دانش مربیان همایش دانش افزایی یک روزه به مدرسی مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان برگزار می شود.
وی افزود: این دوره با حضور مربیان خوزستان در بخش آقایان و بانوان روز 9 خرداد در خانه بسکتبال استان در سالن 22 بهمن اهواز برگزار می شود.
پرنیاک گفت: علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت هیات بسکتبال خوزستان از طریق اینترنتی اقدام به ثبت نام کنند. همچنین در راستای برنامه های آموزشی، به لحاظ اهمیت و توجه به بسکتبال سه نفره همایش آموزشی دیگری نیز با حضور محمدرضا اسلامی از مربیان بین المللی و نام آشنای بسکتبال در تاریخ 30 خرداد برگزار خواهد شد.
رییس هیات بسکتبال خوزستان در ادامه با بیان اینکه با تشخیص فدراسیون، خوزستان قطب مرکز استعدادیابی منطقه هشت کشور شناخته شد افزود: به واسطه این موضوع، تمام بازیکنان 9 تا 13 سال مستعد منطقه هشت کشور شامل استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمر، فارس، بوشهر و هرمزگان ماهانه در اهواز گرد هم جمع می شوند و آموزش لازم به آن ها داده می شود؛ همچنین بازیکنان نخبه شناسایی و به اردوهای تیم ملی دعوت می شوند.
وی به راه اندازی پایگاه های استعدادیابی در تمام شهرستان های خوزستان اشاره کرد و گفت: هدف ما توجه و رسیدگی به بسکتبال پایه است چرا که به دنبال آینده درخشانی در کشور هستیم.
9879/ 6037
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.