اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محسن دالوند شامگاه شنبه در این خصوص اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح کلانشهر اهواز، ماموران انتظامی کلانتری 26 این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی یک قاچاقچی که در امر فروش و توزیع موادمخدر فعالیت داشت را شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات تخصصی، خودروی متهم را که در یکی از مناطق حوزه استحفاظی کلانتری 26 اهواز در حال تردد بود با هماهنگی مرجع قضائی متوقف کردند.
سرهنگ دالوند تصریح کرد: در بازرسی از خودروی متهم پنج کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین، سه گرم تریاک و 2 گرم حشیش کشف شد.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز گفت: متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه، تحویل مرجع قضائی شد.

*دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف 26 کلوگرم تریاک در امیدیه
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 26 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ در شهرستان امیدیه خبر داد.
سرهنگ سیدمحمد صالحی در بیان جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی پاسگاه آسیاب فرماندهی انتظامی امیدیه حین ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک و جهت بازرسی به راننده آن دستور ایست دادند.
وی ادامه داد: راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست قصد فرار داشت که با تعقیب ماموران انتظامی پاسگاه آسیاب پس از طی چند کیلومتر متوقف شد.
سرهنگ صالحی افزود: در بازرسی از خودروی مذکور 26 کیلوگرم مواد مخدر بسته بندی شده از نوع تریاک کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.
7152/6068
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.