به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه نیروی پلیس سرهنگ سیدمحمد صالحی شامگاه چهارشنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت : در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی و تشکیل پرونده مبنی بر ربوده شدن یکی از اعضای خانواده وی و درخواست مبلغ سه میلیارد ریال از سوی آدم ربایان ، پرونده جهت رسیدگی و پیگیری موضوع به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان خوزستان ارجاع شد .
وی افزود : کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات اطلاعاتی و تخصصی یکی از عوامل اصلی آدم ربایی را شناسایی و با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرهنگ صالحی گفت : ماموران پلیس در تحقیقات به عمل آمده دریافتند که عامل اصلی آدم ربایی با کمک 2 نفر دیگر از هم دستانش پس از ربودن فرد مذکور وی را در مخفیگاهشان به گروگان گرفته اند که ماموران پس از شناسایی مخفیگاه آن ها به محل اختفای متهمان اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه، 2 متهم دیگر را دستگیر و فرد ربوده شده را نجات دادند.
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد : متهمان دستگیر شده در تحقیقات کارآگاهان پلیس اذعان داشتند با توجه به مشکلات قبلی که با فرد ربوده شده داشتند، نقشه ربودن او را طراحی کردند.
وی بیان کرد :متهمان دستگیر شده پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.
7152/6068
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.