اخبار مرتبط

غلامرضا شریعتی روز شنبه در حاشیه آیین کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های شهرستان بندرماهشهر در سالروز 40 سالگی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران افزود:به همت فرماندار و اعضای شورای راهبردی ماهشهر، اعتبارات این شهرستان از محل این شورا از میزان 150 میلیارد ریال در سال های گذشته به بیش از 500 میلیارد ریال در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی صنایع پتروشیمی افزایش یافته است.
وی در ادامه گفت: به زودی در شهرستان بندرماهشهر اعتبارات قابل توجهی برای انجام پروژه های ورزشی هزینه می شود که با انجام آنها، این شهرستان به رتبه نخست خوزستان در زمینه آموزش و ورزش تبدیل خواهد شد.
شریعتی ادامه داد: در نظر داریم با همکاری بین دولت و صنایع پتروشیمی ورزشگاه 15 هزار نفری بندرماهشهر احداث شود؛ در زمینه آب و فاضلاب نیز پروژه هایی به میزان 900 میلیارد ریال در حال انجام است.
وی اضافه کرد: کار احداث جاده کمربندی بندرامام خمینی (ره) نیز با اعتبار اولیه 450 میلیارد ریال آغاز خواهد شد تا بتوان به تدریج زیرساخت های شهرستان بندرماهشهر توسعه پیدا کند.
به گزارش ایرنا، در سفر روز شنبه استاندار خوزستان به بندرماهشهر پنج پروژه عمرانی کلنگ زنی شد و یک پروژه عمرانی نیز به بهره برداری رسید.
حضور در آیین گشایش نمایشگاه دستاوردهای انقلاب(لشکری و کشوری) از دیگر برنامه های حضور استاندار خوزستان در بندرماهشهر بود که در بخشی از برنامه های این نمایشگاه به سه زوج جوان بی بضاعت جهیزیه (لوازم خانگی) اهدا شد.
این نمایشگاه 25 غرفه در عرصه های مختلف و تجهیزات جنگی، سامانه موشکی و ادوات دریایی را در خود جای داده است.
9858/ 6037
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.