اخبار مرتبط

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دزفول گفت: در راستای مساعدت به دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم دزفول، اداره اوقاف و امورخیریه دزفول اقدام به تهیه ۵۰۰ بسته کمک تحصیلی جهت توزیع میان این دانش آموزان نمود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دزفول، حجت الاسلام مجتبی خمیدی اظهار کرد: تعدادی از بسته ها که شامل کیف و نوشت افزاری همچون دفتر، خودکار، مداد، مدادرنگی، جامدادی، تراش و وسایل هندسی بودند، با همکاری معلمانی که به امر تدریس در مناطق صعب العبور و دور افتاده دو بخش سردشت و شهیون مشغول هستند درمیان دانش آموزان بی سرپرست و محروم این مناطق توزیع شده است.

وی افزود: این بسته ها میان دانش آموزانِ شناسایی شده، توسط معلمان در برخی مدارس روستاهای شهیون، احمدفداله و دورک که در برخی موارد مسیر دسترسی به آنان بیشتر از یک روز طول می کشد، توزیع شده اند.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه دزفول تصریح کرد: در حال حاضر بخش دیگری از این بسته های حمایتی توسط اداره در بین دانش آموزان دیگر مناطق شهرستان که از قبل شناسایی شده اند نیز در حال توزیع است.

خمیدی با بیان اینکه کمک به نیازمندان همواره در دستور کار اداره اوقاف و امورخیریه دزفول می باشد، گفت: هزینه این اقدامات از طریق درآمد موقوفاتی است که به نیت کمک به مستمندان توسط افراد نیکوکار وقف شده اند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.