اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، عباس پورسلان روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه هیات مدیره دوره هفتم نظام مهندسی ساختمان خوزستان در سالن اجتماعات اداره کل راه و شهرسازی خوزستان افزود:اجرای قوانین مربوط به نظام مهندسی می تواند این سازمان را به جایگاه اصلی خود هدایت کند.
وی بیان کرد: امیدواریم با اجرای قانون به اجرایی شدن مواردی مانند ارتقای دانش فنی متولیان مشاغل ساختمانی، افزایش کیفیت خدمات مهندسی، ترویج معماری ایرانی- اسلامی، سرعت داده شود.
پورسلان ادامه داد: نظام مهندسی ساختمان خوزستان با عقبه فنی و تخصصی ارزشمند خود می تواند با یک برنامه ریزی خوب و ایده آل، یک انقلاب مهندسی در پروژه های خوزستان به وجود آورد.
وی گفت: راه و شهرسازی از نظام مهندسی حمایت کاملی خواهد داشت و امیدواریم با تعامل دو سویه به اهداف نظام مهندسی دست یابیم.
آیین تکریم و معارفه هیات مدیره دوره هفتم نظام مهندسی ساختمان خوزستان در سالن اجتماعات اداره کل راه و شهرسازی خوزستان و با حضور معاونت عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، اعضای هیات اجرایی و نظارت هفتمین دوره انتخابات و همچنین هیات مدیره های ششمین و هفتمین دوره نظام مهندسی ساختمان خوزستان برگزار شد.
در آیین یاد شده اعتبار نامه هیات مدیره جدید اعطا و از هیات مدیره دوره ششم تجلیل شد.
9931/ 6037
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.