به گزارش ایرنا شاهرخ شاهرخی، پنجشنبه در جمع خبرنگاران شیروان، با اشاره به فیلم منتشره در فضای مجازی که در آن چند مامور شهرداری پیرمردی دستفروش را روی کاپوت خودرو مقابله با سد معبر نشانده و می گرداندند؛ گفت: یقینا چنین اتفاقی مورد تاسف همگان است و هیچ توجیهی نمی تواند داشته باشد.
وی افزود: بررسی های لازم در این زمینه انجام شده و با ماموران متخلف شهرداری که بدون درنظر گرفتن حرمت شهروندان این رفتار زشت و اهانت آمیز را مرتکب شده بودند، برخورد شد.
وی گفت: این دستفروش برای جلوگیری از انتقال وسایل خود به انبار شهرداری، روی کاپوت خودرو رفته بود که آنان بدون اعتنا به وی خودرو را در خیابان به حرکت درآورده بودند.
شهردار شیروان در عین حال افزود: یکی از مشکلاتی که در حوزه شهری با آن مواجهیم شکایات زیاد از سوی شهروندان در خصوص مساله سد معبر است که گاه منجر به حوادث جبران ناپذیری نیز شده است.
پس از انتشار فیلم رفتار توهین آمیز ماموران سد معبر شهرداری با این دستفروش در فضای مجازی، امروز استاندار خراسان شمالی در نامه ای از فرماندار شیروان خواست در 48 ساعت عاملان این حرکت ناپسند را شناسایی و با آنان برخورد کند.
محمدعلی شجاعی همچنین خواستار توضیح خواستن از شهردار شیروان و دلجویی از این شهروند دستفروش شده بود.
شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی 85 هزار نفر جمعیت دارد.
7186/5132
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.