تفاهمنامه همکاری فرهنگی و هنری بین آستان قدس رضوی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امضا شد.

قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در راستای توسعه فرهنگ رضوی و هم‌افزایی بین دستگاهی، تفاهم‌نامه همکاری فرهنگی، هنری، سینمایی، قرآنی و دینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آستان قدس رضوی اجرایی شد.

به گزارش جماران، یوسف امینی با اعلام این خبر، افزود: این تفاهم‌نامه در تاریخ ۵ دی ماه ۹۸ در ۲۲ بند با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تولیت آستان قدس رضوی به امضای دکتر انتظامی، دستیار ارشد وزیر محترم و رییس سازمان سینمایی و جناب آقای خاکسار، قائم مقام محترم آستان قدس رضوی رسیده است.

قائم مقام ارشاد خراسان رضوی بیان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه، اعتبار تخصیص‌یافته توسط  آستان قدس رضوی، بیشتر از  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی ادامه داد: اختصاص بودجه این تفاهم‌نامه ۱۰۰ درصد از منابع ملی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین می‌شود و هیچگونه بودجه‌ای از منابع این اداره کل، به این تفاهم‌نامه اختصاص پیدا نکرده است.

وی خاطر نشان کرد: هفته گذشته کارگروه پیگیری تفاهم‌نامه در تهران با حضور دکتر انتظامی، دستیار ارشد وزیر محترم و رئیس سازمان سینمایی و حجت الاسلام والمسلمین مهدوی مهر، رئیس محترم سازمان علمی فرهنگی آستان قدس و دکتر مروارید، مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، و نمایندگان ۲۲ کارگروه بندهای تفاهم‌نامه در تهران برگزار شد. اختصاص اعتبار به فعالیت‌های انجام شده بر اساس بررسی‌های کارشناسی شده و مصوبات این کارگروه‌ها است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.