افشین تحفه گر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر یک از این بن‌ها با ۲۰ درصد تخفیف برای خرید کتاب ارائه شد که با احتساب ۲۰ درصد تخفیف نیز از سوی ناشران، هر کتاب در این نمایشگاه در مجموع با ۴۰ درصد تخفیف عرضه شد.

وی اظهار داشت: بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد با حضور ۷۳۰ ناشر داخلی و ۱۱ ناشر خارجی از هشتم تا ۱۵ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی این شهر دایر شد که در آن ناشران داخلی ۲۰۰ هزار عنوان کتاب و ناشران خارجی ۲۰ هزار عنوان کتاب را در فضایی به وسعت ۲۱ هزار مترمربع عرضه کردند.

وی گفت: در این مدت از ۱۰ کتاب جدید مربوط به نویسندگان و ناشران مختلف شامل "رطل‌گری"، "مثنوی مولوی"، "امثال حکم"، "متولیان و نایب‌التولیه‌های آستان قدس رضوی"، "ماکسف"، "نیلوفرانه مهر"، "ما افسانه نبودیم"، "اطلس تاریخی ایران"، "آپ کتاب رسان"، "روان شناسی رشد" همراه با حضور نویسنده در "سرای اهل قلم" رونمایی شد.

تحفه گر افزود: در مجموع طی هفت روز برگزاری نمایشگاه کتاب مشهد ۱۵۰ عنوان برنامه در قالب‌ها و موضوعات مختلف برگزار شد.

وی اظهار داشت: استقبال از این نمایشگاه مناسب بود و از ساعات اولیه برپایی آن شاهد حضور پرتعداد دوستداران کتاب بودیم بطوریکه نامناسب بودن شرایط جوی در این مدت نیز مانع حضور مردم در نمایشگاه نشد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.