رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: صبح روز دوشنبه سیزدهم آبان ماه، از تردد تمامی وسایل نقلیه در میدان ۱۵ خرداد به سمت میدان بسیج، خیابان امام رضا (ع) از میدان بسیج به سمت میدان ۱۵ خرداد، خیابان فدائیان اسلام از تقاطع نخریسی سه به سمت میدان بسیج جلوگیری می‌شود.
سرهنگ محمد رضا دهنوی گفت: همچنین در این بازه زمانی از تردد وسایل نقلیه در خیابان بهار از تقاطع بی سیم تا خیابان بهار هشت به سمت میدان بسیج، خیابان امام رضا (ع) از میدان بسیج تا حرم مطهر رضوی و طول خیابان شهید اندرزگو جلوگیری می‌شود.
وی ادامه داد: محدودیت‌های توقف وسایل نقلیه نیز از ساعت ۲۴ امشب در طول خیابان امام رضا(ع)، از میدان بسیج تا حرم مطهر رضوی و میدان بیت المقدس و طول خیابان اندرزگو تا تقاطع خسروی اعمال می‌شود.
راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر مشهد با حضور مردم، طلاب، دانشجویان، استادان و دانش‌آموزان ساعت هشت و نیم صبح از میدان بسیج به سوی حرم مطهر رضوی انجام می‌شود و شرکت کنندگان پس از اجتماع در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی به سخنرانی سردار سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی رهبری گوش فرا خواهند داد.
 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.