مسئول کمیته بیس‌بال هیات انجمن های ورزشی خراسان رضوی روز سه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: دور نخست مسابقات لیگ دسته یک بیس بال کشور با حضور پنج تیم از یازدهم تا پانزدهم مهر ماه در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد مشهد برگزار شد.

عادل مشیریان افزود: در پایان این دور، تیم سالار بوشهر با هشت و نیم امتیاز در رتبه نخست ایستاد، تیم طیف تهران با هفت امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت و تیم آرتان قم با چهار امتیاز سوم شد و تیم های نادری بوشهر با دو امتیاز  و خراسان رضوی بدون امتیاز در رده های بعدی جدول قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه مسابقات بیس بال دسته یک کشور در سه مرحله برگزار می شود ادامه داد: مرحله دوم این مسابقات بهمن ماه آینده در بوشهر و مرحله سوم آن اردیبهشت ماه سال آینده در کرج برگزار می‌شود.

مسئول کمیته بیس‌بال هیات انجمن های ورزشی خراسان رضوی گفت: هر تیمی که در این چارچوب در مجموع سه مرحله بیشترین امتیاز را کسب کند قهرمان رقابت های لیگ دسته یک بیس‌بال کشور شناخته خواهد شد.

بیس‌بال نوعی ورزش گروهی است که با چوب و توپ توسط ۹ بازیکن در زمین چمن بازی می‌شود.

فدراسیون بیس‌بال جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۷۴ فعال شده است و نخستین دوره لیگ بیس‌بال ایران سال ۱۳۸۶ با حضور شش تیم برگزار شد.

۷۵۰۷/۱۹۲۲

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.