مدیر اجرایی سازمان نظام پزشکی مشهد روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: علت نداشتن کارتخوان برخی پزشکان نیز تراکنش های اندک مبادلات مالی آنهاست که بانک های عامل مربوطه به همین دلیل کارتخوان مطب آنان را جمع آوری کرده اند. 
دکتر هادی بیژن نژاد افزود: طبق هماهنگی های انجام شده از این پس کارتخوان های بانک ملی بدون در نظر گرفتن تراکنش ها در تمام مطب های پزشکان نصب خواهد شد.
وی اظهار داشت: این در حالی است که گرچه بیشتر پزشکان در مطب هایشان کارتخوان دارند ولی به سیستم مالیاتی متصل نیستند که فرآیند ثبت و اتصال آن با اداره اقتصاد و امور دارایی در حال انجام است و اکنون برخی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در این زمینه وجود دارد.
وی تعداد کل پزشکان عمومی و متخصص عضو نظام پزشکی مشهد و شهرستان های تابعه را حدود هفت هزار و ۵۰۰ نفر عنوان کرد و گفت: دو هزار و ۵۰۰ نفر از این تعداد پزشک متخصص،  ۳۵۰ نفر پزشک فوق تخصص و پنج هزار نفر آنها  پزشک عمومی هستند.

بیژن نژاد افزود: سازمان نظام پزشکی مشهد شهرستان های فریمان، سرخس، طرقبه شاندیز، چناران و مشهد را زیر پوشش دارد.

هم اکنون ۱۵ هزار نفر شامل گروه های مختلف پزشکی نظیر پزشک، دندانپزشک، داروساز و ماما عضو سازمان نظام پزشکی مشهد و شهرستان های تابعه هستند که  ۵۰ درصد از این تعداد را پزشکان تشکیل می دهند.

۳۰۲۷/۶۰۵۳

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.