اخبار مرتبط

محمد صادق براتی عصر پنجشنبه در حاشیه استقبال از اولین گروه حجاج خراسانی در فرودگاه مشهد طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مقصد بیش از ۱۳ میلیون و هشت هزار و سه نفر از این تعداد مشهد بوده و با این تعداد زائر و مسافر طبق برنامه ریزی انجام شده مشکل خاصی پیش نیامده است.

وی اظهار داشت: همچنین برنامه ریزی هایی برای زیارت آسان زائران بارگاه منور رضوی صورت گرفته و برنامه خاصی نیز پیش رو داریم که با اجرایی شدن آن امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در خدمت زائران باشیم.
براتی گفت: این برنامه ریزی در راستای اجرایی شدن سفرهای ارزان انجام شده که با همکاری دستگاه های اداری و ستاد خدمات سفر استان از اول شهریور ماه اجرایی خواهد شد.
وی در باره بودجه زیارت نیز افزود: کارگروه ملی زیارت فعال شده و در جلسات این کارگروه در باره بودجه زیارت تصمیم گیری خواهد شد.

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به عنوان بودجه زیارت در نظر گرفته شده که بخشی از آن متعلق به استان خراسان رضوی است و پیگیر تخصیص آن هستیم. 
وی با اشاره به آغاز پروازهای بازگشت حجاج خراسانی از عصر امروز گفت: اولین پرواز آنان امروز در فرودگاه مشهد به زمین نشست که این پروازها تا ۱۷ شهریور ادامه دارد.
امسال ۱۱ هزار زائر از استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی در قالب ۷۹ کاروان از فرودگاه مشهد عازم خانه خدا شدند.
۷۵۰۵/۶۰۵۳

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.