وزیر کشور به همراه استاندار خراسان رضوی و شهردار مشهد ظهر پنجشنبه ۲۴ مرداد به صورت سرزده از برخی محلات حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به همراه علی‌رضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی به منظور بررسی عملکرد دفاتر تسهیل‌گری، ظهر پنجشنبه ۲۴ مرداد از برخی محلات حاشیه شهر مشهد بازدید کرد.

محمدرضا کلائی شهردار و محمدرضا هاشمی فرماندار مشهد هم وزیر کشور را در بازدید سرزده از محلات حاشیه شهر مشهد همراهی می‌کردند.

استاندار خراسان‌رضوی در جریان این بازدید با ارائه گزارشی از برنامه‌ریزی انجام گرفته برای ساماندهی حاشیه شهر مشهد گفت: تاکنون ۲۰ دفتر تسهیل‌گری در سکونتگاه‌های غیررسمی راه‌اندازی شده و این تعداد به ۶۶ دفتر در تمامی محلات حاشیه شهر افزایش خواهد یافت.

علی‌رضا رزم‌حسینی افزود: به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهر، ۸ دفتر تسهیل‌گری در سکونتگاه های غیررسمی تحت پوشش طرح‌‌ «نجات» قرار گرفته است.

وزیر کشور و استاندار خراسان‌رضوی در حاشیه این بازدید، در جمع تعدادی از ساکنان محله پورسینا در حاشیه شهر مشهد حضور یافته و گفت‌وگویی صمیمانه با آنان داشتند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.