نماینده خراسان می‌خواهد از میکائیل تاجر به دلیل عدم پایبندی به قراردادش شکایت کند. 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، نماینده خراسان رضوی در سوپرلیگ والیبال ایران که سال گذشته موفق شد به رتبه سوم ایران دست یابد، برای امسال نیز با هدایت جبار قوچان‌نژاد در سوپرلیگ شرکت خواهدکرد. در همین رابطه قوچان‌نژاد از چندی پیش با تعدادی از بازیکنان مطرح والیبال ایران همچون میکائیل تاجر، علیرضا بهبودی، حمزه زرینی و ... برای حضور در مشهد مذاکره کرد و به توافقاتی نیز دست یافت.
در این میان با وجود ثبت قرارداد میان نماینده خراسان و میکائیل تاجر، والیبالیست گنبدی شنیده می‌شود که وی پس از امضای قرارداد با مشهدی‌ها، قراردادش را با نماینده گلستان تمدید کرده‌است. نماینده والیبال خراسان رضوی در واکنش به این اتفاق قرار است به زودی شکایت خود را در فدراسیون والیبال ثبت نماید.
نکته جالب توجه اینکه شروع مذاکره تاجر با مشهدی‌ها توسط خود این بازیکن بود. داستان از این قرار است که وی به واسطه یکی از بازیکنان، به جبار قوچان‌نژاد پیغام داد که مایل است در فصل آتی در مشهد به میدان برود. همین پیغام سبب شد تا تاجر با قوچان‌نژاد مذاکره را آغاز کند و در نهایت قراردادی میان این بازیکن و نماینده خراسان رضوی امضا شود.
عدم پایبندی تاجر به قراردادش با مشهدی‌ها می‌تواند باعث محرومیت برای این بازیکن شود. باید منتظر ماند و دید که آیا پیش از ثبت این شکایت، تاجر به قراردادش با مشهدی‌‎ها، متعهد می‌شود یا نه؟
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.