رئیس اداره ورزش و جوانان‌ تربت حیدریه از دعوت از دو بانوی دو و میدانی کار تربت حیدریه به مسابقات کشوری خبرداد.

سید حمید رضا امینی درگفتگو با خبرنگار ایلنا درتربت حیدریه اظهارکرد:دو بانوی دو و میدانی کار تیم جانبازان و معلولین تربت حیدریه با عضویت در تیم منتخب خراسان رضوی به رقابت های دو و میدانی جانبازان و معلولان قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

وی بیان کرد: فاطمه و زهرا بیک زاده دو نماینده تیم دوومیدانی جانبازان و معلولان این شهرستان پس از موفقیت در رقابت های قهرمانی انتخابی خراسان رضوی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه افزود: مسابقات انتخابی دوومیدانی جانبازان و معلولین بانوان خراسان رضوی با شرکت ورزشکارانی از شهرستان های مشهد، سرخس، چناران، نیشابور،تربت جام، بردسکن و تربت حیدریه به میزبانی مشهد برگزار شد که در پایان و پس از اعلام نظر کمیته فنی مسابقات فاطمه و زهرابیک زاده دو نماینده این شهرستان در مواد پرتاب دیسک و وزنه با هدایت حمیده نجار زاده عنوان نخست کلاس F41 را بدست آورده و موفق به کسب مجوز حضور در رقابت های کشوری شدند.

امینی خاطر نشان کرد: در ماده پرتاب وزنه فاطمه بیک زاده با پرتابی به مسافت ۶متر و ۴۰ سانتی متر و زهرا بیک زاده دیگر نماینده این شهرستان نیز با ثبت رکورد ۱۶ متر در پرتاب دیسک موفق شدند ضمن کسب عنوان نخست در کلاس F41 این دوره از مسابقات جواز حضور در رقابت های قهرمانی کشور را بدست آوردند.

 مسابقات قهرمانی کشور یکم تیر ماه در تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.