رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در جمع نواب رؤسای بانوان هیات های ورزشی شهرستان لزوم توجه به تقویت ورزش بانوان را از اهداف اساسی این اداره در برنامه توسعه ورزش منطقه خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه ، سید حمیدرضا امینی در این نشست با تاکید بر حضور فعال بانوان در تمامی عرصه ها این مهم را از شاخصه های توسعه یافتگی بویژه در حوزه ورزش همگانی برشمرد و خاطر نشان کرد: بانوان ورزشکار می‌بایست تلاش کنند در کنار ورزش قهرمانی، فعالیت های خود را در بخش همگانی نیز تقویت کنند.

رئیس اداره ورزش و‌جوانان عملکرد ورزش بانوان شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: فعالیت‌های گسترده ای را طی سال گذشته در بخش بانوان شاهد بودیم اما همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

امینی تصریح کرد: در این راستا نواب رؤسای هیات های ورزشی موظفند با تدوین برنامه عملیاتی، تعامل با مسئول ورزش بانوان و اداره ورزش و جوانان، بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی و استفاده از ابزارهای ارتباطی در جهت رشد کمی و کیفی ورزش بانوان اهتمام کنند.

در ادامه جلسه، پروین لسانی مسئول ورزش بانوان شهرستان نیز در این نشست با اشاره به دستاوردهای  بانوان ورزشکار تربت حیدریه در سال های اخیر اظهار داشت: ورزش بانوان در این شهرستان از ظرفیت بالایی برخوردار است و میطلبد با توسعه امکانات زیرساختی و توجه بیشتر به این حوزه مهم راه پیشرفت را برای ورزشکاران بانوی شهرستان فراهم کنیم چرا که ارتقای حوزه بانوان از پایه های اساسی توسعه ورزش منطقه به شمار میرود .

گفتنی است در پایان این نشست از حمیده نجارزاده، عاطفه آقایی و حُسنیٰ نیکزاد نواب روسای هیاتهای جانبازان و معلولین، کاراته و ورزش‌های همگانی به پاس تلاشهای موثر در بخش بانوان تجلیل شد.

برگزاری کلاس های مربیگری و داوری، برگزاری نشست های فصلی نپاب رؤسا، میزبانی مسابقات ورزشی بانوان، برگزاری و شرکت در فعالیتهای مختلف فرهنگی حوزه ورزش و جوانان و شناسایی و معرفی جوانان نخبه در حوزه های مختلف از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.