اخبار مرتبط

علی رستمی روز شنبه در حاشیه بازدید از این طرح طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه تربت حیدریه یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی هنری در خراسان رضوی است و با تکمیل آن تمام برنامه ‌های هنری شهرستان که توسط انجمن ‌های فرهنگی هنری وابسته در بیش از 10 رشته در مکان‌ های متعدد اجرا می شود به صورت متمرکز در این مکان در معرض دید علاقه مندان به فرهنگ و هنر قرار می گیرد.
وی از جمله امکانات این مجتمع را شامل یک سالن بزرگ همایش، سینما و تئاتر با 480 صندلی، یک سالن با 150 صندلی و دفتر و کارگاه آموزشی برای تمام انجمن ‌های یاد شده اعلام کرد.
فرماندار تربت حیدریه همچنین در جریان بازدید از روند احداث مجموعه آبی آبشار این شهرستان گفت: ساخت این مجموعه آبی با زیربنای 6 هزار و 400 مترمربع در مرحله گودبرداری است.
رستمی، امکانات این مجموعه بزرگ آبی را شامل بخش های متنوع از قبیل استخر، سونا، جکوزی، رستوران، سینما آفتابی، کافی شاپ و تجهیزات آبی ذکر کرد و افزود: اعتبار در نظر گرفته شده برای ساخت این مجموعه بزرگ آبی در چند طبقه بیش از 250 میلیارد ریال است که با برنامه ریزی صورت گرفته، بخش هایی از این طرح طی 18 ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
7079/ 6053
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.