اخبار مرتبط

آیت الله سید احمد علم الهدی روز پنجشنبه در دیدار با جمعی از فرماندهان و مسئولان نیروی هوایی پایگاه شکاری شهید حبیبی در مشهد افزود: اینک از جامعیت و فراگیری اندیشه استقلال و خودکفایی نسبت به همه مسائل زندگی در بین مسئولان برخوردار نیستیم. دشمن کوچکتر و ضعیفتر از چیزی است که می بینیم لذا اگر بعضی مسئولان دچار ضعف فکری، اعتقادی، ایمانی و عقب نشینی از موضع و دست دادن و لبخند زدن با دشمن نشوند دشمن مسلما از بین می رود.
وی همچنین گفت: مقاله هایی که در اندیشکده های غربی نوشته شده نشان می دهد آمریکا در شرایط همانند پیش از فروپاشی شوروی سابق قرار دارد که به گفته خودشان اگر تا سال 2025 میلادی بر دیگر قدرتهای اقتصادی دنیا مسلط نشود از داخل فرو می پاشد. آمریکا به منظور پیشگیری از فروپاشی باید بر چین، روسیه، هند و ژاپن مسلط شود اما ایران اسلامی سنگلاخ جلو پای آنها است.
امام جمعه مشهد همچنین اظهارداشت: همانطور که در عرصه نظامی و هوایی از وابستگی کامل توانسته ایم به خودکفایی برسیم، در امور اقتصادی هم می توانیم به خودکفایی برسیم در صورتی که فکر و اندیشه رهبری همگانی شود.
وی افزود: دشمن می داند که از راه نظامی نمی تواند بر ایران غلبه کند، به همین منظور تلاش می کند از راه فتنه و شیطنت به اهداف خود برسد.
7507/1858
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.