اخبار مرتبط

فرماندار مه ولات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا این طرحها را کشاورزی، بهسازی شبکه برقرسانی، ساخت واحد مسکونی و یک واحد تولیدی پوشاک برشمرد.
مسعود رنجبر افزود: طرح آبیاری زیرسطحی در 38 هکتار از زمینهای کشاورزی با هزینه شش میلیارد و 450 میلیون ریال از محل اعتبارات سامانه های نوین کشاورزی با هدف صرفه جویی در مصرف آب و افزایش بهره وری آن اجرا شده است.
وی ادامه داد: نصب سامانه گرمایشی و محوطه سازی مدرسه شهید مهدوی با صرف 80 میلیون ریال و همچنین راه اندازی پست بانک با 300 میلیون ریال اعتبار از دیگر طرحهای افتتاح شده در روستای خیرآباد این شهرستان هستند.
فرماندار مه ولات بهسازی شبکه برقرسانی روستای مهنه با 500 میلیون ریال اعتبار، یک باب واحد مسکونی مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) با 60 متر مربع زیربنا و 370میلیون ریال اعتبار و همچنین تولیدی پوشاک ریحانه در روستای عبدل آباد با صرف 800 میلیون ریال اعتبار و اشتغالزایی برای شش نفر را از دیگر طرحهای افتتاح شده در چهارمین روز دهه فجر در این شهرستان برشمرد.
وی افزود: با تکمیل طرحهای عمرانی در دست اقدام علاوه بر اشتغالزایی پایدار و بهبود وضعیت اقتصادی خانوارها تحول بزرگی در منطقه ایجاد می شود که این مهم به برکت انقلاب اسلامی حاصل شده اند.
دهه فجر امسال 63 طرح عمرانی با صرف 155 میلیارد ریال اعتبار در مه ولات افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
فیض آباد، مرکز شهرستان 50 هزار نفری مه ولات در 207 کیلومتری مشهد قرار دارد.
7079/9878/1858
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.