اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، استاندار خراسان رضوی در این مراسم با تبریک فرا رسیدن دهه فجر گفت: سربلندی نظام اسلامی مرهون صبر و استقامت خانواده شهداست.
علیرضا رزم حسینی افزود: نظام جمهوری اسلامی بر پایه خواست مردم بنا شده و کاملا انتخاباتی است و به هیچ وجه موروثی نمی باشد.
وی اظهارداشت: همه مسئولان نظام جمهوری اسلامی طی 40 سال گذشته مستقیم یا غیرمستقیم توسط مردم انتخاب شدند و ایران در حوزه سیاسی تنها کشور مستقل جهان است که بیشترین انتخابات را برگزار کرده است.
رزم حسینی گفت: امروز شعار محوری انقلاب اسلامی 'استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی' است که دامنه نفوذش در حوزه فرهنگی و سیاسی فراتر از مرزهای کشور رفته و به کشوری تاثیر گذار در جهان و منطقه تبدیل شده است.
وی افزود: امروز درصدد هستیم با استفاده از ظرفیت جوانان مسیر توسعه انقلاب اسلامی را ادامه دهیم، همه کمبودها و کاستی ها را قبول داریم، اما با مدیریت جهادی باید به اهداف و آرمان هایی که برای انقلاب ترسیم شده است، دست یابیم.
استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: مدیران باید در انجام وظیفه خود خلوص نیت، فداکاری و تواضع در برابر مردم داشته باشند و از آمرانه صحبت کردن با مردم خودداری نمایند.
در این مراسم جایگاه نمادین حضور امام راحل در جماران گلباران شد.
رژه یگان های نمونه موتوری نیروهای مسلح و افتتاح نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در حوزه علم و فناوری خراسان رضوی از جمله برنامه های این مراسم در میدان شهدای مشهد بود.
7507 / 7489 / 6053
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.