سرهنگ علیرضا رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این تصادف که ساعت ۲:۲۵ دقیقه بامداد شب گذشته در کیلومتر ۴۰ نهبندان به زاهدان رخ داد، ۲ سرنشین پژو و راننده پراید کشته شدند.

وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه به بیمارستان نهبندان منتقل شدند اظهار داشت: علت حادثه تا این لحظه به طور قطعی مشخص نشده است اما احتمال اینکه انحراف به چپ خودرو پراید علت  وقوع این حادثه باشد نیز زیاد است.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه شب گذشته نیز در جاده قاین  - گناباد روبه روی روستای نوغاب حاجی آباد یک دستگاه خودرو پراید با عابر پیاده برخورد کرد.

وی ادامه داد: بر اثر این برخورد پیرمرد ۷۳ساله جان خود را از دست داد.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی تصریح کرد: همچنین شب گذشته یک دستگاه خودرو پراید روبه روی روستای خوانشرف نهبندان - زابل با عابر پیاده برخورد کرد که حال این مصدوم نیز وخیم گزارش شده است.

سرهنگ رضایی یادآور شد: بیشتر مردم در این ایام لباس مشکی و تیره بر تن دارند، به همین دلیل رانندگان نیازمند دقت بیشتری برای حرکت در معابر به ویژه در شب هنگام هستند.

وی ادامه داد: عابران پیاده نیز در طول شب باید با احتیاط بیشتری تردد کنند چرا که دید رانندگان با توجه به تاریکی شب و تیره بودن لباس عابران به مراتب محدودتر می‌شود و با یک اشتباه کوچک ممکن است حادثه‌ای جبران ناپذیر رقم بخورد.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی به رانندگان توصیه کرد؛ در این چند روز حتی‌الامکان از رانندگی در ساعات پایانی شب و هنگامی که احساس خستگی می‌کنند از رانندگی بپرهیزند همچنین حین رانندگی مراقب تردد عابران پیاده و موتورسواران نیز باشند.

۷۵۵۷* ۶۰۵۴

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.