فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 165 کیلو مواد مخدر شیشه در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و استان سمنان در شهرستان "دامغان" خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، سردار"مجید شجاع" اظهار کرد: صبح امروز مأموران پلیس خراسان جنوبی خبری دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر مقادیری مواد مخدر مخدر صنعتی شیشه را از مرزهای شرقی و کشور همسایه وارد کشور کرده اند و در حال انتقال مواد مخدر به شهرهای مرکزی کشور هستند که بلافاصله موضوع پیگیری و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: ردگیری اطلاعاتی و عملیاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی حاکی از این بود که حاملان مواد مخدر با 2 دستگاه خودرو از خراسان جنوبی و شهرستان "طبس" عبور کرده و به طرف شهرستان "دامغان" استان یزد در حرکت هستند که با هماهنگی مقام قضائی و فرماندهی انتظامی استان سمنان، مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس به استان سمنان اعزام شدند.
سردار شجاع افزود: مأموران انتظامی استان خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خوردوی سمند حامل مواد مخدر را در 70 کیلومتری شهرستان"دامغان" شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو 165 کیلو شیشه کشف شد.
وی با اشاره به دستگیری یک متهم در همین رابطه، تصریح کرد: مأموران یک خودروی پژو 405 را نیز که خودروی سمند حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد توقیف کردند.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.