اخبار مرتبط

علیرضا خلیلی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امیدواریم مسافران در شهرستان های قبل از محل روان آب اسکان داده شوند تا وضعیت آرام شود.
وی گفت: با توجه به شدت بارش های 24 ساعت گذشته محورهای عشق آباد به بردسکن و دیهوک به راور در حوزه این شهرستان مسدود شده است.
سرپرست فرمانداری ویژه طبس بیان کرد: در حال حاضر شدت بارندگی ها در این شهرستان به اوج رسیده و به غیر از محورهای یادشده جاده های روستایی خرو و ازمیغان هم بسته است.
وی گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته بیشترین میزان بارندگی ها از صبح امروز (یکشنبه) مربوط به طبس بوده و تمامی نیروهای امدادی و عملیاتی در شهرستان آماده باش هستند.
خلیلی با بیان اینکه هنوز دستور تخلیه هیچ روستا و مکانی از سوی فرمانداری صادر نشده است گفت: رانندگان با توجه به لغزندگی راه ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
سامانه بارشی جدید دیروز (شنبه) از سمت جنوب و غرب استان وارد خراسان جنوبی شد و تمامی شهرستان های استان را فراگرفت ولی در مناطق شرقی و جنوبی شدت بیشتری دارد.
این سامانه تا روز چهارشنبه هفته جاری در استان فعال است و اوج بارندگی ها برای روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش بینی می شود.
با توجه به اخطاریه و هشدارهای هواشناسی و مدیریت بحران کشور و پیش بینی بارندگی های سنگین و شدید در منطقه، 302 تیم امدادی و عملیاتی در استان خراسان جنوبی به حالت آماده باش کامل درآمدند.
طبس در 270 کیلومتری غرب بیرجند است.
3215*3028
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.