آلرژی بهاری با این روش ساده از شما خداحافظی می‌کند! + 2 توصیه

با فرا رسیدن فصل بهار، افراد مبتلا به آلرژی روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند. متخصصان که برای تشخیص آلرژی تست پوستی را پیشنهاد می‌کنند، می‌گویند درمان با آب نمک آلرژن‌های بینی را از بین می‌برد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ متخصص گوش و حلق و بینی، با بیان اینکه تست پوستی رایج‌ترین تست برای تشخیص آلرژی بهار است، گفت: "این تست‌ها را می‌توان در مراکزی که کلینیک آلرژی دارند انجام داد.

طبق گزارش برنا؛ با فرا رسیدن فصل بهار، افراد مبتلا به آلرژی روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند. متخصصان که برای تشخیص آلرژی تست پوستی را پیشنهاد می‌کنند، می‌گویند درمان با آب نمک آلرژن‌های بینی را از بین می‌برد.

پروفسور دکتر ضیا سالتورک، متخصص گوش و حلق و بینی، با بیان اینکه تست پوستی رایج‌ترین تست برای تشخیص آلرژی بهار است، گفت: “این تست‌ها را می‌توان در مراکزی که کلینیک آلرژی دارند انجام داد.

به حساسیت به آلرژن‌هایی که زیر پوست قرار می‌گیرند اندازه‌گیری می‌شود. با این روش می‌توان منبع آلرژی بهار را شناسایی کرد.”

این دکتر با یادآوری اینکه ساده‌ترین اقدام برای علائم آلرژی شستشوی بینی است، گفت: “شستشوی بینی با آب نمک، با کاهش غلظت آلرژن در این ناحیه، علائم را نیز کاهش می‌دهد. اگر گرفتگی بینی و عطسه بر کیفیت زندگی روزمره تأثیر می‌گذارد، باید درمان شروع شود.”

دیدگاه تان را بنویسید