هشدار سازمان اطلاعات فراجا به مسافران نوروزی در عید 1403

مسافران گرامی در انتخاب مراکز اقامتی دقت لازم را به عمل آورند تا مورد سرقت و کلاهبرداری قرار نگیرند و سفری خوش و خاطره انگیز را در استان تجربه کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ رئیس پلیس سازمان اطلاعات هرمزگان با بیان اینکه پلیس به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی است، گفت: مسافران در انتخاب مراکز اقامتی دقت لازم را به عمل آورند.

سرهنگ مهدی بشارتی‌ اظهار داشت: پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان به صورت شبانه روز در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی است.

وی با بیان اینکه مسافرانی که مدارک شناسایی خود را برای اسکان در هتل ها، مهمان پذیرها و مراکز اقامتی همراه ندارند می توانند به اداره نظارت بر اماکن عمومی واقع در خیابان انتظام مراجعه و پس از تأئیدیه هویت آنان، برگه مجوز اسکان دریافت کنند و با در دست داشتن برگه مذکور دیگر مشکلی برای اسکان مسافران نوروزی فاقد مدارک شناسایی نخواهد بود، افزود: طی هماهنگی های صورت گرفته و رفاه مسافرین با هتل ها و مراکز اقامتی طی تماس تلفنی نیز این امکان برای متصدیان مربوطه فراهم شده تا هویت افراد فاقد مدارک شناسایی مورد بازبینی قرار گیرد.

بنابر اعلام فرماندار شهرستان دیلم استان بوشهر، ورود چهارچرخ ها که می تواند امنیت مردم در سواحل و شناگاه ها را دچار چالش کند ممنوع است.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه محل های اقامتی که توسط کلید به دستان در سطح شهر پیشنهاد می‌شود محل امن و ایمنی برای مسافران نبوده و احتمال سوء‌استفاده، کلاهبرداری و سرقت از آنان وجود دارد، اظهار داشت: مسافران گرامی در انتخاب مراکز اقامتی دقت لازم را به عمل آورند تا مورد سرقت و کلاهبرداری قرار نگیرند و سفری خوش و خاطره انگیز را در استان تجربه کنند.

وی اضافه کرد: توصیه می‌کنیم مسافران به تراکت و تبلیغات‌ پخش شده در سطح شهر که اقدام به تبلیغ محل های اسکان در منازل شخصی می‌کنند و زمینه‌ساز مسائل و مشکلات برای آنان خواهند بود اعتماد نکنند.

رئیس پلیس سازمان اطلاعات استان هرمزگان خاطر نشان کرد: از مسافران نوروزی می خواهیم از واحدهای صنفی دارای پروانه کسب و نرخ نامه که در رؤیت و منظر مشتریان است خدمات دریافت کرده و هر گونه موارد تخلف انتظامی و امنیتی را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مأموران پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه تان را بنویسید