افزایش حقوق کارمندان دولت به شکل چراغ خاموش؟! + جدول

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در جریان امضای مصوبه مــزد ۱۴۰۲ به نمایندگان کارگری در شــورای عالی کار متعهد شد که اگر در طول سال، حقوق کارمندان افزایش یافت، نسبت به افزایش دستمزد کارگران نیز اقدام شود

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ به اعتقاد برخی فعالان حوزه کار، به بهانه پرداخت های جدید در قالب مناسبت های مختلف عملا افزایش حقوق کارمندان دولت کلید خورده است.

تسنیم نوشت: حدود 2 هفته از ابلاغیه تازه سازمان اداری و استخدامی برای پرداخت پاداش یک میلیون تومانی به کارکنان دولت در مناسبت های ملی و مذهبی می‌گذرد.

 

بر اساس ابلاغیه رئیس سازمان اداری و اســتخدامی بر مبنای بخشــنامه معاون اول رئیس جمهور، به مناسبت هر یک از اعیــاد مذهبی و روزهای خــاص، به کارکنان دولت یک میلیون تومان پاداش پرداخت می شود.

 

نیمه آبان ماه اصلاح پرداخت های مناسبتی و رفاهی در مصوبه ضوابط اجرایی مزایای جانبی کارکنان دستگاه‌های اجرایی از سوی رئیس سازمان اداری و استخدامی به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده بود.

 

لازم به ذکر است، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در جریان امضای مصوبه مــزد ۱۴۰۲ به نمایندگان کارگری در شــورای عالی کار متعهد شد که اگر در طول سال، حقوق کارمندان افزایش یافت، نسبت به افزایش دستمزد کارگران نیز اقدام شود.

 

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا این موضــوع مصداق افزایش حقوق کارمندان دولت است؟ در این صورت بایستی منتظر افزایش حقوق کارگران هم بود.

 

افزایش حقوق کارمندان

دیدگاه تان را بنویسید