قیمت جدید دام زنده اعلام شد؛ 10 شهریور 1402

رئیس شورای تامین کنندگان دامقیمت هر کیلو دام زنده را ۱۸۰ تا ۱۹۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به واردات گوسفند و گوساله در کنار تولید داخل، کمبودی در عرضه نداریم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به تامین گوشت مورد نیاز موکب ها از طریق گوشت منجمد وارداتی، قیمت دام نوسانی نخواهد داشت.

منصور پوریان گفت: با توجه به تامین گوشت مورد نیاز موکب ها از طریق گوشت منجمد وارداتی، قیمت دام در آستانه اربعین تغییری نخواهد داشت.

او قیمت هر کیلو دام زنده را ۱۸۰ تا ۱۹۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به واردات گوسفند و گوساله در کنار تولید داخل، کمبودی در عرضه نداریم.

پوریان با بیان اینکه کمبودی در عرضه گوشت نداریم، گفت: با توجه به توزیع گوشت وارداتی در کنار تولید داخل مشکلی در عرضه وجود ندارد که امیدواریم این امر بر بازار مصرف کننده هم اثر بگذارد.

رئیس شورای تامین کنندگان دام با بیان اینکه بازار دام از ثبات نسبی برخوردار است، گفت: هم اکنون بازار گوشت داخل به سبب عرضه گوشت های وارداتی در ثبات به سر می برد که مسئولان در راستای حمایت از تولید داخل و پایداری تولید باید راهکاری اتخاذ کنند.

دیدگاه تان را بنویسید