زیرگرفتن طلبکار با تریلی در بلوار قائم سمنان + عکس

این سانحه رانندگی که در بلوار قائم سمنان رخ داد برای ساعاتی در رفت و آمد خودروها در این خیابان پرتردد شهر سمنان اختلال ایجاد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ایسنا نوشت: هر سه سرنشین یک خودروی پژوی ۴۰۵ در تصادف شدید با یک دستگاه تریلی جان سالم به در بردند.

این سانحه رانندگی که در بلوار قائم سمنان رخ داد برای ساعاتی در رفت و آمد خودروها در این خیابان پرتردد شهر سمنان اختلال ایجاد کرد. در جریان این تصادف که امروز دوشنبه ۳۰ مرداد رخ داده، راننده خودرو پژو مصدوم و به بیمارستان منتقل شد. خوشبختانه مصدومیت دو سرنشین دیگر جزیی بود.

تردد خودروهای طویل و از جمله تریلی ، آن هم در این ساعت از روز در یکی از پرترددترین خیابان های مرکز استان محل سووال است. انحراف تریلی از خیابان و برخورد به بلوار وسط معبر، منجر به شکستن و آسیب به چند درخت در این نقطه از شهر شد.

گفته می شود که راننده پژو از راننده تریلی طلب داشته و از همین رو قصد داشته که وی را متوقف کند و از این رو به سرعت جلوی تریلی پیچیده است در ادامه تریلی نیز کنترل خودرو را از دست داده و ضمن زیرگرفتن پژو باعث آسیب به بخشی از جداره میانی خیابان و درخت ها و فضای سبز بلوار می شود.

راننده خودروی پژو با تلاش آتش نشانان و تیم های امدادی و اورژانس، رهاسازی و از خودرو خارج و به مرکز درمانی منتقل شد. به فاصله کوتاهی از وقوع حادثه ، نیروهای انتظامی، پلیس راهور، آتش نشانی، امدادگران و نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی علوم پزشکی سمنان در صحنه حادثه حضور یافتند.

 

photo_2023-08-21_18-33-20

 

photo_2023-08-21_18-33-26

 

photo_2023-08-21_18-33-28

دیدگاه تان را بنویسید