فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد:

ورود سگ‌ها به پارک‌ها ممنوع شد/ جزییات طرح گشت پارک ها

سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: ورود سگ‌ها به پارک‌ها ممنوع است و از ورود سگ‌ها به پارک‌ها جلوگیری می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت:​ ورود سگ‌ها به پارک‌ها ممنوع و بر اساس قانون جرم مشهود است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه فصل تابستان است و خانواد ه‌ها از تفرجگاه‌ها استفاه می‌کنند افزود: برای ایجادنظم و انضباط در تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها طرح‌های ویژه‌ای را اجرا می‌کنیم.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح برخورد با عناصر الوده کننده فضای تفرجگاه‌ها و پارک‌ها به طور جدی در دستور کار روزانه کلانتری‌ها و یگان امداد قرار می‌گیرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: روزانه کلانتری‌ها و یگان امداد ملکف هستند بیش از ۲ هزار پارک را دراین طرح نظارت کنند و پارک‌ها را از وجود اراذل و اوباش، مزاحمین نوامیس، معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر پاکسازی کنند.

سردار رحیمی افزود: همچنین ورود سگ‌ها به پارک‌ها ممنوع است و از ورود سگ‌ها به پارک‌ها جلوگیری می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره حضور نیرو‌ها در پارک‌ها ادامه داد: ۹۵ درصد همکاران به صورت گشتی‌های ۲ یا ۳ نفره و پیاده در پارک‌ها تردد میکنند تا مردم و خانواده‌ها که در پارک‌ها و تفرجگاه‌ها حضور دارند احساس امنیت و ارامش کنند

حجم ویدیو: 7.49M | مدت زمان ویدیو: 00:01:51 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید