یک قابلیت جدید به واتساپ اضافه شد/ فیلتر برای «پیام‌های خوانده نشده» در واتس اپ چه می کند؟

نسخه بتای واتس‌اپ دسکتاپ به فیلتری برای نمایش «پیام‌های خوانده نشده» مجهز شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ واتس‌اپ در چند وقت اخیر ویژگی‌های تازه‌ای را به کاربران ارائه کرده، که جدیدترین آن، فیلتری برای «پیام‌های خوانده نشده» است. این ویژگی اکنون به نسخه بتای واتساپ دسکتاپ اضافه شد. این قابلیت جدید به نسخه بتای ۲.۲۲۲۱.۱ واتساپ دسکتاپ اضافه شده و هنوز در اختیار همه کاربران قرار نگرفته است.

واتساپ در حال ارائه ویژگی جدیدی به نسخه بتای دستکتاپ است که در آن می توان با گزینه فیلتر، پیام های خوانده نشده را مشاهده کرد.

به رویترز، واتس‌اپ در چند وقت اخیر ویژگی های تازه‌ای را به کاربران ارائه کرده، که جدیدترین آن، فیلتری برای «پیام‌های خوانده نشده» است. این ویژگی اکنون به نسخه بتای واتساپ دسکتاپ اضافه شد.

این قابلیت جدید به نسخه بتای 2.2221.1 واتساپ دسکتاپ اضافه شده و هنوز در اختیار همه کاربران قرار نگرفته است.

گزینه فیلتر در کنار نوار جستجو ظاهر می شود. وقتی روی آن کلیک می‌کنید، واتساپ تمام مکالمات خوانده‌شده شما را پنهان می‌کند و تنها پیام‌هایی که نخوانده‌اید را به شما نشان می دهد. زمانی که پیامی برای خوانده شدن وجود نداشته باشد، گزینه Clear Filter ظاهر می‌شود که با کلیک روی آن، به حالت عادی بازمی‌گردید و تمام مکالمات نمایش داده می شود.

این قابلیت برای کسانی که پیام‌های زیادی در واتساپ دریافت می‌کنند، بسیار خوشایند است. از طریق این گزینه، می توان چت های خوانده نشده گذشته را نیز مشاهده کرد.

 

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید