زمان پیش‌ثبت‌نام مدارس شاهد اعلام شد

زمان پیش‌ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم و دهم اعلام شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش گفت: زمان پیش‌ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم اعلام شد.

به نقل از اداره کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش، محمدرضا رزاقی در خصوص ثبت‌نام مدارس شاهد گفت: پیرو جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش‌وپرورش، بازه زمانی ثبت‌نام پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم و دهم مشخص شد.

وی در خصوص زمان پیش ثبت‌نام افزود: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد به‌صورت الکترونیکی در سراسر کشور به ترتیب:

پایه اول ابتدایی از یازدهم خردادماه  تا ۲۸ خرداد

پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از ۲۱ خردادماه لغایت دهم تیرماه

و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر شروع و تا ۲۰ تیر انجام خواهد شد.

رزاقی باتوجه‌به تسهیلاتی که در جهت رفاه حال خانواده‌ها در امر ثبت‌نام فرزندان از سوی اداره کل شاهد در سال‌های اخیر در نظر گرفته افزود: خانواده‌های می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home نسبت به‌پیش ثبت‌نام فرزندان خود در پایه‌های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام کنند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع‌رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران با تاکید بر اینکه ثبت‌نام در مدارس شاهد فقط از طریق درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home انجام می‌شود، گفت: عده‌ای فرصت‌طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت‌نام دانش‌آموزان اقدام می‌کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، لذا اولیای محترم دانش‌آموزان مراقب باشند.

وی همچنین زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان میان پایه مدارس شاهد که به‌صورت حضوری در مدارس انجام خواهد شد را از اول تا دهم مرداد اعلام کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم مدیران محترم و همچنین خانواده‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، بتوانند در کمال آرامش ثبت‌نام دانش‌آموزان را طبق روال سال‌های گذشته در زمان‌های مقرر به انجام برسانند.

 

دیدگاه تان را بنویسید