وزیر کار: مردم عجله ای برای اعتراض به نحوه پرداخت یارانه ها نداشته باشند

عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که مردم می‌توانند برای دو موضوع به یارانه اعتراض کنند اول اینکه چرا جزو یارانه بگیران نیستند دوم اینکه چرا در دهک یارانه نادرست قرار گرفته‌اند و مبلغ، کلیت و نوع پرداخت یارانه به ستاد اقتصادی و ستاد تنظیم بازار مربوط می‌شود. سامانه هدفمندی یارانه‌ها بزودی برای اعتراض به اینکه چرا برخی یارانه بگیر نیستند شروع به کار می‌کند و، اما اعتراض به دهک بندی در سامانه وزارت کار انجام می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ عبدالملکی وزیر کار گفت: دو نوع اعتراض در جریان واریز یارانه ها مردم می توانند داشته باشند یک اعتراض برای کسانی که یارانه به آنها تعلق نگرفته است و این دسته باید به سامانه هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند

وی افزود: یک اعتراض دیگر می تواند به دهک بندی باشد که باید این افراد به سامانه حمایت وزارت کار مراجعه کرده و درخواست بررسی مجدد بدهند.

 

حجت عبدالملکی

 

اعتراض به یارانه معیشتی را اعلام کنید

وزارت کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، هم وطنانی که ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه دارند می‌توانند ثبت اعتراض کنند.

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: به اطلاع مردم گرامی می رساند پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، هم وطنانی که به هر دلیلی ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه اختصاص یافته دارند می توانند به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت اعتراض کنند.»

حجم ویدیو: 5.00M | مدت زمان ویدیو: 00:02:51 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید