ادامه بحث غیرمستقیم مسئولان بر سر کیفیت خودروهای داخلی

جانشین پلیس راهور تاکید کرد: بر پایین‌بودن کیفیت خودرو اصرار داریم. بخش قابل توجهی از آسیب‌هایی که می‌بینیم از بی‌کیفیتی خودروهاست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ جانشین پلیس راهور می گوید: بر پایین‌بودن کیفیت خودرو اصرار داریم. بخش قابل توجهی از آسیب‌هایی که می‌بینیم از بی‌کیفیتی خودروهاست.

وزیر صمت مدعی شد: پلیس باید وظیفه خودش را انجام دهد. وقتی جاده مه گرفته است نباید پلیس اجازه تردد بدهد و بعد از وقوع تصادف بگوید کسی دیگر مقصر است. نباید با فرافکنی همه چیز را گردن یک عامل بیندازیم اما قطعا کیفیت خودرو مورد تایید نیست."

 در روزهای اخیر رئیس سازمان استاندارد هم گفته بود: پلیس باید به وظایف ۱۸ گانه خود عمل کند که نمی‌کند. پلیس راهور در جایگاهی قرار ندارد که برای یک سازمان حاکمیتی سهم تقصیر مشخص کند.

سردار هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به وی گفت: مگر TNT در باک خودرو می‌گذارید که بعد از تصادف منفجر می‌شود؟ / خودروسازان در قطر آلیاژ باک‌ها دست برده اند/ برایم باعث تاسف است که رئیس سازمان استاندارد هنوز قطر باک خودروها را اندازه نگرفته است. تصادف هر روز اتفاق می‌افتد اما این دلیل نمی‌شود هر روز مردم هم بمیرند.

 

حجم ویدیو: 4.19M | مدت زمان ویدیو: 00:01:48 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید