پس از نایب قهرمانی در نیم فصل

گل محمدی: درود به شرف بازیکنانم/ قرار نیست همه را ببریم

سرمربی پرسپولیس با وجود پیروزی بر فجرسپاسی از مشکلات بی اندازه تیمش گلایه کرد

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ یحیی گل محمدی همچنان باور ندارد که تیمی که 5 قهرمانی پیاپی داشته این اندازه مشکلات داشته باشد. او برای چندمین بار در هفته های اخیر لب به گلایه و درددل گشود تا وضعیت تیمش را برای هوادارانی که از نتایج پرنوسان تیم شاکی هستند روشن کرده باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره کیفیت فنی تیمش مقابل فجر گفت: ما می‌خواهیم موقعیت ایجاد کنیم و به حریف موقعیت ندهیم. امروز این کار را کردیم، فوتبال خوبی انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم، بازی یکطرفه بود و می‌دانستیم از بازی چه می‌خواهیم. هم از کانال‌های کناری و هم از عمق دنبال موقعیت بودیم. برای این برد زحمت زیادی کشیدیم و هر بردی که به دست می‌آوریم را به هواداران‌مان تقدیم می‌کنیم.

گل محمدی ادامه داد: به غیرت و شرف بازیکنان درود می‌فرستم. تمام بازیکنانم، اعضای کادر فنی و پزشکی، زحمت می‌کشند. این بازیکنان شایسته تقدیر هستند. آنها مشکلات زیادی دارند و امیدوارم با تغییر و تحولات مدیریتی مشکلات آنها حل شود. این حجم از مشکلات و بی‌خیالی نسبت به آن، قابل تحمل نیست و امیدوارم با حل مشکلات، فصل را به خوبی تمام کنیم و بتوانیم در ادامه مسابقات، روند خوب‌مان را حفظ کنیم.

سرمربی پرسپولیس با رد این موضوع که بازیکنانش برابر تیم‌های پایین جدول با غرور بازی می کنند اینطور توضیح داد: قرار نیست همه تیم‌ها را ببریم. خیلی مهم است از رقیبان قدرتمندمان و از حریفان امتیاز بگیریم که ما این کار را کردیم. در بازی با هوادار که به آن اشاره می‌کنید، بازیکن آنها توپ را با دست زد و گل آنها هند بود. گل پدیده هم در شرایطی رقم خورد که خطایی صورت نگرفته بود. ما معتقدیم که اشتباه داوری پیش می‌آید، اما نباید تعداد آنها بالا باشد. این مسئله کمی ما را نگران کرده است که پیش از بازی کامل درباره آن صحبت کردم و امیدوارم این نگرانی به زودی برطرف شود. همانطور که گفتم، قرار نیست در همه بازی‌ها پیروز باشیم و خیلی از تیم‌های بالای جدول مقابل تیم‌های پایین جدول امتیاز از دست دادند.

 

دیدگاه تان را بنویسید