احتمال خارج شدن لایحه‌ی «دائمی شدن همسان‌سازی حقوق بازنشستگان» از دستور کار مجلس؛ ابراز نگرانی جمعی از بازنشسته ها/ ایلنا: برخی نمایندگان در حال امضا جمع کردن هستند

جمعی از بازنشستگان در تماس با خبرنگار ایلنا مطرح کردند: باخبر شدیم حدود پنجاه نماینده مجلس شورا در حال امضا جمع کردن هستند تا لایحه‌ی دائمی شدن همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را از دستور کار مجلس خارج کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ایلنا گزارش داد: گفته می‌شود که برخی نمایندگان مجلس در حال امضا جمع کردن برای خارج کردن لایحه‌ی دائمی شدن همسان‌سازی از دستور کار هستند.

جمعی از بازنشستگان مطرح کردند: باخبر شدیم حدود پنجاه نماینده مجلس شورا در حال امضا جمع کردن هستند تا لایحه‌ی دائمی شدن همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را از دستور کار مجلس خارج کنند.

 

این اقدام مخالف اصل 29 قانون اساسی است

 

این بازنشستگان با بیان اینکه این اقدام مخالف اصل 29 قانون اساسی و برنامه ششم توسعه است، تاکید کردند: همسان‌سازی که بعد از سال‌ها غفلت و کوتاهی دولت‌ها اجرا شد، برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران همه‌ی صندوق‌ها، دستاورد بزرگی است و اجازه نمی‌دهیم نمایندگان مجلس حقوق حقه‌ی بازنشستگان و این دستاورد تاریخی را نابود کنند.

بازنشستگان تاکید کردند: لایحه‌ی دائمی شدن همسان‌سازی باید با فوریت بالا تصویب شود.

دیدگاه تان را بنویسید