اینستاگرام یک اپ را تعطیل می کند/ اپ تردز چرا از دسترس خارج می شود؟ + عکس

اپ تردز که در سال 2019 عرضه شده بود در ابتدا به عنوان اپی برای ارتباط با Close Friends طراحی شده بود و کاربران میتونستن با این افراد در این اپ بدون وجود حواس پرتی هایی مثل پستها و استوریها دیگر افراد دایرکت بدهند و چت کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ اینستاگرام اپ Threads رو بعد از 2 سال تعطیل کرد. 

این اپ که در سال 2019 عرضه شده بود در ابتدا به عنوان اپی برای ارتباط با Close Friends طراحی شده بود و کاربران میتونستن با این افراد در این اپ بدون وجود حواس پرتی هایی مثل پستها و استوریها دیگر افراد دایرکت بدن و چت کنن. 

علاوه بر این، این اپ قابلیت های عجیبی مثل Status داشت که به کمک داده هایی مثل مکان، زمان، سرعت و درصد باطری به طور خودکار وضعیت کاربر رو اپدیت میکرد و با کلوس فرندزها به اشتراک میذاشت. مثلا اگر گوشی در حال شارژ بود، وضعیت به Charging یا اگر در حال حرکت با وسایل نقلیه بود، وضعیت میشه On the move تغییر میکرد. 

اینستاگرام سال پیش این اپدیت رو از محدود بودن به Close Friends خارج کرد و میشد باهاش با همه افراد چت کرد که با توجه با اینکه سرعت اون از اپ اینستاگرام بیشتر و روانتتر بود، به اپ به نسبت خوبی برای اینکار تبدیل شد. 

اما در نهایت به دلیل استقبال کم کاربران از این اپ و دانلودهای کم اون، اینستاگرام تصمیم گرفته این اپ رو تعطیل کنه و کاربران این اپ تا اخر سال میلادی جاری باید با اون خداحافظی کنن.


اینستاگرام اپ تردز را تعطیل کرد

 

منبع: تک توب

دیدگاه تان را بنویسید