وعده یک نماینده مجلس: شرایط بهره‌مندی از خودروی ارزان قیمت فراهم می شود

یک عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس گفت: در راستای رقابت پذیری صنعت خودرو لازم می بینم از نمایندگانی که طرح ساماندهی بازار خودرو را ارائه دادند قدردانی کنم چرا که در پی آن شاید تعدادی از افراد بتوانند خودروهای ارزان قیمت خریداری کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس با اشاره به طرح ساماندهی صنعت خودرو گفت:این طرح به بهره مندی افراد از خودروی ارزان قیمت کمک می کند.

سیدکاظم موسوی در نشست علنی -چهارشنبه-مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از شورای نگهبان برای تائید مصوبه مجلس در حوزه صنعت خودرو، افزود: در راستای رقابت پذیری صنعت خودرو لازم می بینم از نمایندگانی که طرح ساماندهی بازار خودرو را ارائه دادند قدردانی کنم چرا که در پی آن شاید تعدادی از افراد بتوانند خودروهای ارزان قیمت خریداری کنند.

 

بهره مندی جانبازان، خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان از خودرو

 

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر صمت ادامه داد: اگر واردات خودرو بلامانع شود با این شرایط لازم است بهره مندی جانبازان، خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان برای بهره مندی از خودرو مدنظر قرار گیرد چرا که مصوباتی در این زمینه وجود داشته اما ایران خودرو و سایپا آن ها را اجرا نکردند./ ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید