توئیتر برای حمایت از ارزهای دیجیتال برنامه دارد

مدیر محصول کارکنان توئیتر اعلام کرد: ما می‌خواهیم همه در توئیتر به این ویژگی دسترسی داشته باشند. ارزهای دیجیتال افراد بیشتری را به مشارکت در اقتصاد تشویق می‌کند و به مردم کمک می‌کند هزینه تراکنش کمتری پرداخت کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ توئیتر، غول رسانه‌های اجتماعی گزینه ارزهای دیجیتال را در قیمت هشتگ‌ها و مطالب قابل توجه خود اضافه می‌کند و قرار است کاربران در آینده توانایی پرداخت ارز دیجیتال در این پلتفرم را داشته باشند. استر کرافورد، مدیر محصول کارکنان توئیتر در وبلاک خود گفت: پرداخت با ارزهای دیجیتال برای همه کاربران در

توئیتر، غول رسانه‌های اجتماعی گزینه ارزهای دیجیتال را در قیمت هشتگ‌ها و مطالب قابل توجه خود اضافه می‌کند و قرار است کاربران در آینده توانایی پرداخت ارز دیجیتال در این پلتفرم را داشته باشند.

استر کرافورد، مدیر محصول کارکنان توئیتر در وبلاگ خود گفت: پرداخت با ارزهای دیجیتال برای همه کاربران در سراسر دنیا فعال خواهد شد و ما قصد داریم یک هفته دیگر اپدیت جدید برای اندروید را فعال کنیم. این بروزرسانی به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های پرداخت را بسته به منطقه خود فعال برای دریافت وجه اکانت خود را آماده کنند.

 

ارزهای دیجیتال افراد بیشتری را به مشارکت در اقتصاد تشویق می‌کند

 

کرافورد در ادامه گفت: ما می‌خواهیم همه در توئیتر به این ویژگی دسترسی داشته باشند. ارزهای دیجیتال افراد بیشتری را به مشارکت در اقتصاد تشویق می‌کند و به مردم کمک می‌کند هزینه تراکنش کمتری پرداخت کنند.

جک دروسی، مدیرعامل توئیتر قبلا هم گفته بود در حال توسعه برنامه‌ای است که کابران بتوانند برای تولیدکنندگان محتوا پاداش در نظر بگیرند.

اما به نظر می‌رسد این قابلیت توئیتر در ایران در دسترس نیست زیرا این پلتفرم باید با یک شرکت پرداختی معتبر برای این کار قرارداد ببندد و شرکت‌های پرداختی بزرگ به دلیل تحریم‌ها FATF با ایران همکاری نمی‌‌کنند./ تجارت نیوز

دیدگاه تان را بنویسید