کدام ارز دیجیتال در یک هفته اخیر 200 درصد رشد کرد؟/ خریداران بیت کوین بیشتر شدند

بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته روندی متعادل را پشت سر گذاشت و کلیت بازار بیش از دو درصد رشد داشت؛ در همین یک روز گذشته نیز ارز دیجیتالی وجود داشته که توانسته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته باشد. ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی (AXS) که در محدوده ۱۸ دلاری معامله می‌شود در ۲۳ ساعت گذشته ۵۲ درصد بازدهی مثبت داشته تا افزایش قیمت خود در یک هفته اخیر را به بیش از ۲۰۰ درصد برساند!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته روندی متعادل را پشت سر گذاشت و کلیت بازار بیش از دو درصد رشد داشت و به ۱٫۴۵ هزار میلیارد دلار رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته روندی متعادل را پشت سر گذاشت و کلیت بازار بیش از دو درصد رشد داشت. در این مدت ارزش بازار به ۱٫۴۵ هزار میلیارد دلار رسیده است که البته هنوز با نقاط اوج خود فاصله زیادی دارد.

در حال حاضر بیت‌کوین در کانال ۳۳ هزار و ۸۹۰ دلاری در حال معامله است که حدود سه درصد گرانتر از قیمت روز قبلش است. بیت‌کوین در میان ۱۰ رمزارز برتر بیشترین بازدهی مثبت را به ثبت رسانده است. اتریوم، بایننس‌کوین و کاردانو نیز همگی روندی متعادل و رو به مثبت داشتند و حالا هر کدام از این ارزها به ترتیب ۲۱۳۰، ۳۱۵ و ۱٫۳۵ دلار معامله می‌شوند.

 

بیت-کوین-1024x545

 

در میان ارزهای دیجیتال برتر، دوج‌کوین بار دیگر ریزشی بوده و با افتی حدود چهار درصدی در محدوده ۲۱ سنتی دادوستد می‌شود. بازدهی هفتگی دوج‌کوین به کمتر از منفی ۱۱ درصد رسیده است.

با این حال در همین یک روز گذشته نیز ارز دیجیتالی وجود داشته که توانسته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته باشد. ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی (AXS) که در محدوده ۱۸ دلاری معامله می‌شود در ۲۳ ساعت گذشته ۵۲ درصد بازدهی مثبت داشته تا افزایش قیمت خود در یک هفته اخیر را به بیش از ۲۰۰ درصد برساند. فلو (FLOW) هم دیگر ارزی بوده که رشدی ۴۱ درصدی را در یک روز گذشته ثبت کرده است.

 

بیت-کوین-2-1024x532

دیدگاه تان را بنویسید