قانون رجیستری تبلت و ساعت های هوشمند از 12 تیر اجرا می شود

به گفته مدیرکل گمرک فرودگاه امام طرح رجیستری موبایل واره ها اعم از تبلت و ساعت‌های هوشمند( دارای سیم کارت) این طرح در گمرک فرودگاه امام (ره) از ۱۲ تیرماه اجرایی خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛  علی سلیمانی مدیرکل گمرک فرودگاه امام در این زمینه گفت: مسافرین ورودی به کشور در بدو ورود در سالن مسافری گمرک و با مراجعه به همکاران ما می بایست نسبت به اظهار و رجیستری گوشی تلفن همراه، تبلت، ساعت های هوشمند، بارکد اسکنر، مبدل تلفن ثابت به سیار، PDA و هر گونه تجهیزات دارای سیم کارت با ارائه مشخصات خود و موبایل واره های ورودی شان به گمرک اقدام نمایند.

مدیرکل گمرک فرودگاه امام با اشاره به دستگاه های تلفن همراه و موبایل واره های همراه اتباع خارجی اظهار داشت: اتباع خارجی پس از ثبت دستگاه خود در لحظه ورود در گمرک، بعد از گذشت حداقل یک ماه امکان فعالسازی در نزدیکترین گمرک مسافری محل سکونت خود را دارند، ضمن این که انجام فرایند رجیستری موبایل واره های وارده از طریق بسته های پستی نیز در بدو ورود در حوزه ۳ گمرک امانات پستی فرودگاه امام قابل رسیدگی و انجام می باشد.

همچنین رضا خورشیدی معاون مسافری گمرک فرودگاه امام در این زمینه افزود: مسافرینی که قبل از تاریخ ۱۲ تیرماه اقدام به ورود تبلت و موبایل واره نموده اند با قرار دادن سیم کارت و روشن کردن دستگاه خود دیگر نیازی به انجام فرایند رجیستری نخواهند داشت.

دیدگاه تان را بنویسید