sport

کریم بنزما پیش از آغاز یورو 2020 در بازی دوستانه تیم‌های ملی فرانسه و بلغارستان آسیب دید.

جی پلاس، شب گذشته در چارچوب بازی‌های دوستانه تیم ملی فرانسه به مصاف بلغارستان رفت و به برتری 3 بر صفر رسید تا پیش از یورو یک آمادگی فوق العاده پیدا کند.

در این مسابقه کریم بنزما دوباره در ترکیب اصلی تیم ملی فرانسه قرار گرفت ولی در دقیقه 41 با مصدومیت کشاله ران پای راست مواجه شد. او که پس از 6 سال به تیم ملی بازگشته هنوز نتوانسته برای فرانسوی‌ها بدرخشد. با مصدومیت کریم در فاصله 2 روز تا آغاز یورو، شایعه عدم حضور او در این رقابت دست به دست می چرخد.

هنوز خبری دقیق در خصوص میزان مصدومیت کریم بنزما اعلام نشده ولی رسانه‌های فرانسوی گزارش دادند که مصدومیت او جدی نیست و می‌تواند در بازی‌های یورو خروس‌ها را همراهی کند.

از طرفی دیگر اولیویه ژیرو، تعویضی بنزما با آمدن در زمین مسابقه توانست گلزنی کند تا برخی این اظهارات در فضای مجازی به ثبت رسانند که ژیرو باید به جای کریم در ترکیب اصلی تیم ملی فرانسه قرار گیرد.

در خشش ژیرو در این مسابقه باعث شد تا بنزما سوژه جالب دیگری را به ثبت رساند. زمانی که در دقیقه 90 اولیویه ژیرو برای فرانسه گلزنی کرد، خوش و بشی جالب میان بنزما و امباپه بر سر درخشش ژیرو شکل گرفت. برخی معتقد هستند که این شوخی‌ها نشان دهند رابطه نزدیک امباپه و بنزما است و این دوستی می‌تواند باعث شود تا ستاره پاریس زودتر و سریع‌تر راهی برنابئو شود. شوخی بنزما و امباپه در شب گذشته باعث شد تا هواداران رئال مادرید باز هم در خصوص انتقال او در تابستان کنونی به برنابئو صحبت کنند. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1512669
ارسال نظر