sport

3 بازیکن شاخص تیم فوتبال بایرن مونیخ به عنوان بهترین بازیکن، دروازه بان و پدیده فصل اخیر بوندس لیگا انتخاب شدند.

جی پلاس،هفته نامه کیکر به روال معمول همه ساله با اتمام فصل اخیر بوندس لیگا(2021-2020 ) اقدام به انتخاب بهترین ها کرد. این نشریه نظر بازیکنان شاغل در بوندس لیگا را در مورد بهترین ها پرسید و به نتایجی هم رسید.

*لواندوفسکی بهترین بازیکن فصل

کیکر در این نظرخواهی از بازیکنان بوندس لیگایی در مورد بهترین بازیکن فصل سئوال کرد. اکثریت آرا به سود روبرت لواندوفسکی، بازیکن برتر سال اخیر فیفا بود. مهاجم 32 ساله لهستانی 71 درصد آرا را به خود اختصاص داد و با اختلاف امتیاز زیاد در صدر قرار گرفت.

بعد از از او «ارلینگ هالند» مهاجم جوان و نروژی بورسیادورتموند با 9.7 درصد آرا دوم شد. توماس مولر  از بایرن مونیخ نیز 4.8 درصد آرا را گرفت و سوم شد.

لواندوفسکی در فصل قبل هم همین عنوان را کسب کرد اما در نظرخواهی یک سال قبل 42 درصد آرا را گرفته بود.

*نویر، دروازه بان برتر سال

به باور بازیکنان حاضر در لیگ فوتبال ژرمن ها، بهترین دروازه بان فصل کماکان «مانوئل نویر» دروازه بان و کاپیتان بایرن مونیخ بود. این مرد شماره یک توانست 33.9 درصد آرا را به خود اختصاص دهد و اول شود.

بعد از او لئون کاستیلس از ولفسبورگ و اشتفان اورتگا از آرمینیا بیله فلد ، دوم وسوم شدند. نویر در سال قبل هم همین عنوان را کسب کرده بود و بهترین دروازه بان فصل بوندس لیگا معرفی شده بود.

*موسیالا، بهترین پدیده فصل

اما در بخش انتخاب بهترین پدیده فصل، بازیکنان بوندس لیگایی در این نظرخواهی به «جمال موسیالا» از بایرن مونیخ رای دادند.

بازیکن جوانی که به تازگی 18 ساله شده، در فصل اخیر آنقدر خوب کارکرد که باعث جلب توجه شد. به همین خاطر او 18.5 درصد آرا را گرفت و اول شد.

بعد از او فلوریان ویرتس از بایرلورکوزن و سیلاس وامانگویتوکا از اشتوتگارت دوم و سوم شدند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1512421
ارسال نظر

موضوعات داغ