دلجویی جالب اسکوچیچ از علیرضا جهانبخش

دراگان اسکوچیچ شب گذشته ترکیب تیم ملی ایران را به شکلی چید که علیرضا جهانبخش کاپیتان ایران شود تا به نوعی با دادن بازوبند کاپیتانی به او، از این بازیکن دلجویی کند

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شب گذشته کاپیتانی علیرضا جهانبخش در تیم ملی بسیاری را متعجب کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که جهانبخش در اردوهای قبلی که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران بود، حضور نداشت و در این اردو و در نخستین دیدار با توجه به حضور نداشتن حاج صفی و انصاری فرد در ترکیب اصلی، علیرضا جهانبخش بازوبند کاپیتانی تیم ملی را به بازو بست.

جهانبخش در اردوهای قبلی که دراگان اسکوچیچ حضور داشت، به دلیل شرایطش در برایتون و اینکه کم بازی می کرد، دعوت نمی شد، سر همین ماجرا او دلخوری هایی از اسکوچیچ داشت و حتی در روزهای اولی که به تیم ملی برگشته بود، در گفتگویی که در کیش انجام داد، این دلخوری را علنی کرد و در مصاحبه خود گفت: من هم مثل هر بازیکنی وقتی به تیم ملی دعوت نمی شدم ناراحت بودم.

به نظر می رسد در بازی اول تیم ملی مقابل هنگ کنگ اسکوچیچ ترکیب را به شکلی چید که علیرضا جهانبخش بازوبند کاپیتانی را ببندد و این دلخوری ها برطرف شود. اسکوچیچ قصد داشت با اینکار به جهانبخش بگوید قصدی از دعوت نکردنش به تیم ملی نداشته و سوتفاهمی در این خصوص ایجاد شده است.

به هر شکل به نظر می رسد ترکیب تیم ملی شب گذشته به شکلی چیده شد که علیرضا جهانبخش در شبی که احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد نیمکت نشین بودند، بازوبند کاپیتانی ایران را به بازو ببندد.

تیم ملی ایران شب گذشته موفق شد با نتیجه 3 بر 1 هنگ کنگ را از پیش رو بردارد و ملی پوشان ایرانی باید در جدالی حساس، 17 خردادماه به مصاف تیم ملی بحرین بروند.

دیدگاه تان را بنویسید