اختلاف علی دایی و مایلی کهن از کجا شروع شد؟

نادر فریاد شیران درباره شروع اختلاف علی دایی و مایلی کهن توضیحاتی داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ علی دایی و محمد مایلی کهن رابطه خوبی نداشته و ندارند. البته آنها در تیم ملی با هم کار کردند ولی بعدها مشکلات شان مثل زخمی سر باز کرد. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید این اختلاف از کجا آغاز شد؟

امروز نادر فریاد شیران نکته ای درباره شروع اختلاف آنها بازگو کرد که بسیار جالب بود.  او در برنامه تلویزیونی گفت: «علی دایی در دوره ای به باشگاه السد رفت و همان زمان بازیکن تیم ملی هم بود. آقای جو بونفرر سرمربی السد به علی گفته بود اگر من مربی تیم ملی ایران باشم، این تیم را به جام جهانی می برم. دایی هم این حرف را در تهران گفت و به گوش آقای مایلی کهن رسید که باعث شد ناراحت شود. مثل این است که سردار الان در مصاحبه ای بگوید مربی زنیت گفته اگر من جای اسکوچیچ را بگیرم، ایران را به جام جهانی می برم.

وی ادامه داد:‌آقای مایلی کهن گفت بهتر است دایی را مدتی دعوت نکنیم. چند بازی دوستانه داشتیم که علی دعوت نشد. بعد از آن آقای داریوش مصطفوی رئیس فدراسیون فوتبال به مایلی کهن گفت علی برگردد و یک طوری مشکل حل شود. مایلی کهن گفت یک نامه بنویسد. آقای مصطفوی هم یک نامه داد و گفت این را دایی نوشته. بعدا ما فهمیدیم که این نامه فیک بود! البته علی هم به تیم ملی برگشت.»

 

دیدگاه تان را بنویسید