واکنش رسانه های جهان به خرید جدید بارسلونا+ تصاویر

رسانه‌ها و مطبوعات طرفدار بارسلونا به خرید آگوئرو توسط باشگاه آبی اناری واکنش نشان دادند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ شب گذشته سرخیو آگوئرو به طور رسمی به جمع بازیکنان بارسلونا پیوست و با قراردادی 2 ساله با بند فسخ 100 میلیون یورویی هم‌تیمی مسی شد.

ستاره آرژانتینی که یکی از دوستان نزدیک مسی نیز است،‌ به اولین بازیکن تابستانی بارسلونا نام گرفت. او سعی دارد با گلزنی‌های خود در خط تهاجمی، مشکلات تیم پس از رفتن سوارس را پر کند. 

مطبوعات اسپانیا با آمدن آگوئرو به این تیم، جلد اصلی خود را به این ستاره آرژانتینی اختصاص دادند. موندو در جلد اصلی خود، آگوئرو را به یک قاتل بزرگ نسبت داد و او را خرید خوبی برای بارسلونا دانست. این رسانه عنوان کرد که «اریک گارسیا» خرید بعدی این تیم خواهد بود.

اسپورت نیز با تیتر «آگوئرو بارسایی شد» از اولین خرید آبی‌اناری‌ها صحبت کرد. اسپورت نوشت که آگوئرو اولین خرید «دوره لاپورتا» نام گرفت و این تیم خریدهای دیگری نیز در سر دارد. این نشریه کاتالونیایی نوشت که لاپورتا در کارهای بعدی خود تکلیف 3 موضوع را روشن خواهد کرد. اول اینکه قرارداد اریک گارسیا را ظرف چند روز آینده رسمی خواهد کرد و دوم اینکه امرسون به تیم بارسلونا باز خواهد گشت.

اسپورت نوشت که بارسلونا با رئال بتیس بر سر بازگشت «امرسون» به توافق رسید و این مدافع راست پا به جمع بازیکنان آبی‌اناری‌ها بازخواهد گشت. انتظار می‌رود در این پنجره تابستانی «سرخیو روبرتو» به فروش رسد. 

در قدم پایانی اسپورت نوشت که لاپورتا باید تکلیف سرمربی آینده تیم را نیز مشخص کند. به نظر امروز یا فردا تکلیف کومان مشخص خواهد شد که آیا سرمربی بارسلونا می‌ماند یا می‌خواهد از جمع این تیم جدا شود.

از جینی واینالدوم و ممفیس دپای نیز به عنوان دیگر خریدهای تابستانی بارسلونا سخن می‌گویند. البته بارسلونا باید طی چند روز آینده تکلیف مسی را نیز مشخص کند. به نظر می‌رسد لئو در این تیم ماندنی خواهد شد و قرارداد 10 ساله بارسلونا را خواهد پذیرفت.

دیدگاه تان را بنویسید