انصراف مجری معروف از داوری برنامه استعداد یابیِ صهیونیستی

سایمون کاول، مجری و برنامه ساز انگلیسی اعلام کرد، دیگر در برنامه استعدادیابی «X Factor Israel» که متعلق به رژیم صهیونیستی است، حضور نمی‌یابد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از ورایتی، سایمون کاول برنامه ساز و داور انگلیسی اعلام کرد حضور او به عنوان داور در برنامه استعدادیابی رژیم صهیونیستی با نام «X Factor Israel» برنامه ریزی شده بوده و کاول دیگر در این برنامه حضور نخواهد یافت.

اواخرسال گذشته، کاول که در برنامه‌های مختلف استعداد یابی به عنوان داور حضور داشته، قراردادی را برای حضور در فصل جدید برنامه استعدادیابی رژیم صهیونیستی به امضا رساند که انتظار می‌رفت فیلمبرداری آن از تابستان آغاز شود.

دیروز یکشنبه سخنگوی کمپانی صهیونیستی ریشیت، تولید کننده این برنامه استعدادیابی اعلام کرد که کاول قراردادش را «به دلایلی شخصی» لغو کرده است. این کمپانی از توضیح بیشتر در این زمینه خودداری کرد.

پیش از این اعلام شده بود که دلیل انصراف کاول خشونت‌ها و درگیری‌هایی رژیم صهیونیستی با فلسطینی‌ها بوده و او از این جهت دچار نگرانی شده است. گفته می‌شود کاول از اینکه به دلایل زیادی نمی‌تواند در این برنامه حاضر شود به شدت سرخورده و نا امید است.

کاول سال پیش در یک سانحه دوچرخه سواری با شکستگی کمر مواجه شد و برای جراحی و گذراندن دوره نقاهت و بهبودی مدتی از حضور در تلویزیون فاصله گرفته بود. او در حال حاضر در فصل جدید برنامه استعدادیابی آمریکا در شبکه ان‌بی‌سی به عنوان داور حاضر شده است.

دیدگاه تان را بنویسید